image

Konferansjerzy

Niekonwencjonalne poczucie humoru oraz dystans do otaczającej nas rzeczywistości łamią wszelkie konwenanse. Nasi konferansjerzy niejednokrotnie zapowiadają znamienitych gości na wszelkiego rodzaju galach, eventach. Jest duże prawdopodobieństwo, że niektórych z nich znają Państwo ze szklanego ekranu. Jeśli jesteście przygotowani na wysokie loty humorystyki, odwagi w słowie i dużą dawkę śmiechu, to serdecznie polecamy naszych konferansjerów.

Bardzo często konferansjera lub klienta obarcza się rolą reżysera. Oczywiście, nie raz konferansjer poradzi sobie w tej roli, o ile nie jest to wydarzenie składające się z wielu elementów. W przypadku większych realizacji zdecydowanie lepiej sprawdzi się reżyser eventu.

W naszych szeregach posiadamy takich właśnie ludzi. Zadaniem reżysera jest przygotowanie całego wydarzenia pod kątem spójności. Ma on za zadanie z poszczególnych elementów stworzyć spektakl. Taki, który zachwyci widzów. Reżyser dba też o płynny przebieg wydarzenia, decyduje o kolejnych wejściach wykonawców. Jest jak dyrygent w orkiestrze. Na etapie planowania to właśnie reżyser doradzi, z jakich elementów skomponować Państwa event. Zoptymalizuje też wybór techniki scenicznej, tak aby nie generować zbędnych kosztów na sprzęty, których atuty nie zostaną wykorzystane. Taka sytuacja wbrew pozorom wcale nie jest rzadka. Inwestycja w osobę reżysera pozwoli zoptymalizować koszty, a co najważniejsze, stworzyć spójną koncepcję i płynny przebieg spektaklu wieczornego.

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy pełna współpraca na różnych gruntach artystycznych, m.in. muzycy, wokaliści, instrumentaliści, zespoły muzyczne, DJ-e, konferansjerzy, tancerze. Chcemy przedstawić Państwu szeroką paletę naszych umiejętności, działamy w pełni profesjonalnie i służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.
Więcej

Kontakt

Znajdź nas na Facebooku!