image

Pokazy artystyczne

Barmani

Nasi barmani potrafią stworzyć niesamowite show, wychodząc z założenia, że najlepszym klientem jest klient zdumiony i uśmiechnięty. Pragniemy Państwa poinformować, że pokazy te wiążą się z niesamowitym poczuciem humoru, refleksem… Jak zrobić mohito „w locie”? Możecie Państwo sami się dowiedzieć. Z pewnością dużą zaletą będą serwowane wymyślne drinki po pokazie barmańskim.

Iluzjoniści

Przyprawią Państwa o sporą dawkę emocji, która będzie wiązała się z niezapomnianym przeżyciem. Przeniosą oni Państwa w niezwykły świat iluzji, niepokoju, ale jednocześnie nie pozwolą zostawić Państwa w posiadaniu nieodkrytych zagadek. Będą Państwo chcieli przyjrzeć się temu z wielkim zaangażowaniem emocjonalnym, bowiem zapewniają wielkie show. Zapraszamy na pokazy mikro iluzji jak również na pełne gry świateł i dynamicznej muzyki magiczne show najznakomitszych Polskich iluzjonistów, zdobywających uznanie na całym świecie.

Kabarety

Jeśli mają Państwo ochotę zresetować myśli, dać upust swojemu wyobrażeniu o lekkim, łatwym i przyjemnym życiu, zapraszamy serdecznie na prześmiewcze gagi naszych kabaretów. Ale nie tylko, bo niejednokrotnie wiąże się to z Państwa udziałem w tworzeniu scenariuszy i kabaretowych inscenizacji. Lekkość bytu zapewniona.

Pokazy taneczne

Możecie Państwo wybrać między innymi, pomiędzy sambą, salsą a tańcem brzucha. Niezapomniane doznania zapewnione są przez wspaniałych tancerzy, którzy pojawiają się również na wielu profesjonalnych scenach. Naszą taneczną ofertą pragniemy przenieść Was w gorące rejony Brazylii, Kuby i Orientu. Będą Państwo oczarowani.

Live cooking

posiłek też może być oczywiście wydarzeniem a jego przygotowanie to bez zaprzeczalnie wielka sztuka.. Kucharz na specjalnie przygotowanym stanowisku z udziałem pięknych hostess, które prezentując wdzięki dostarczają mu składników tworzy niebanalne dania kuchni świata. Oczywiście przygotowane dania mogą być degustowane na stanowisku lub roznoszone po Sali. Możemy również tworzyć różnego rodzaju warsztaty z czynnym udziałem uczestników.

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy pełna współpraca na różnych gruntach artystycznych, m.in. muzycy, wokaliści, instrumentaliści, zespoły muzyczne, DJ-e, konferansjerzy, tancerze. Chcemy przedstawić Państwu szeroką paletę naszych umiejętności, działamy w pełni profesjonalnie i służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.
Więcej

Kontakt

Znajdź nas na Facebooku!