image

Atrakcje wieczoru

Aby wzbogacić organizowaną przez Państwa imprezę pragniemy polecić nasze widowiskowe pomysły:

Pokaz fajerwerków

Lata praktyki w eventach wskazały nam faworytów, którzy zaskoczą i wzruszą nie jednego widza spektakularnym pokazem. W trakcie pokazu nasze niebo stanie się przez chwilę wielką sceną a w połączeniu z muzyką będzie to niezwykły spektakl.

Degustacje

Czy degustacja może być czymś więcej niż tylko chwilą przyjemności?
Z naszymi wykonawcami przygotujemy każdą degustację. Na życzenie klienta może ona mieć charakter elegancki, spektakularny lub wesoły. Co nasi goście będą degustować, to zależy od Państwa. Oczywiście pozostawiamy Państwu szeroki wybór w naszej degustacyjnej ofercie. Na pewno nie będą Państwo zdegustowani.

Kasyno

Któż z nas nie grał w ruletkę lub chociaż jej nie widział…? Która z Pań nie chciałaby być dziewczyną Bonda lub przenieść się w czasy burleski…? Zapraszamy wszystkich do przyjemnej i pasjonującej gry, która na pewno wywoła w umysłach burzę emocji. My stawiamy na najlepszych, więc w ofercie mamy zawsze sprawdzonych. licencjonowanych, krupierów, którzy nabierali doświadczenia w prawdziwych kasynach. Podczas wieczoru opowiedzą niejedną anegdotę ze swojej pracy w prawdziwym kasynie. Te historie bardzo często wprawiają słuchaczy w osłupienie. Jest to dodatkowy atut przy naszym kasynie.

Karykaturzysta

Nasz rysownik przeistoczy Państwa profile w niepospolite pamiątki. Będą Państwo zaszczyceni zaznajomić się z ryciną i techniką rysunku artysty w jej wyobrażeniu wobec Państwa. Zapewniamy atrakcyjną pamiątkę i dawką humoru.

Pokazy

W ofercie mamy pełną gamę pokazów, które uatrakcyjnią Państwa wydarzenie. Nasi znajomi artyści, na co dzień występujący w musicalach, balecie lub innych formach artystycznych, chętnie zaprezentują swoje umiejętności. Mamy również wiele propozycji występów światowej sławy iluzjonistów, gimnastyków oraz znanych z telewizyjnych Reality Show spektakularnych i docenionych wykonawców. Pozostałe pokazy: rycerskie, sztuki walki, rzeźby w lodzie, i wiele wiele innych.

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy pełna współpraca na różnych gruntach artystycznych, m.in. muzycy, wokaliści, instrumentaliści, zespoły muzyczne, DJ-e, konferansjerzy, tancerze. Chcemy przedstawić Państwu szeroką paletę naszych umiejętności, działamy w pełni profesjonalnie i służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.
Więcej

Kontakt

Znajdź nas na Facebooku!