image

DJ & V-DJ

Znany klubowy Dj nie zawsze może się sprawdzić na Państwa evencie. Nasze doświadczenie pozwoli odpowiednio dopasować DJ-a do charakteru organizowanego wydarzenia. Posiadamy w ofercie kilkunastu sprawdzonych DJ-ów zarówno tych popularnych, tj. Marek Sierocki, Hirek Wrona, jak również mniej znanych, ale równie dobrych, którzy mają za sobą setki imprez i setki tysięcy zagranych utworów. Jeżeli potrzebujesz DJ-a, który stworzy specjalny miks lub utwór muzyczny do twojego wydarzenia, na którym będziesz prezentował nowy produkt, to z pewnością Ci w tym pomożemy.

Proponujemy szczególnie oprawę DJ-ską wieczoru w połączeniu ze wspaniałymi efektami z użyciem najnowszych technik oświetleniowych i multimedialnych. A to wszystko okraszone beatami dobrej tanecznej muzyki.

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy pełna współpraca na różnych gruntach artystycznych, m.in. muzycy, wokaliści, instrumentaliści, zespoły muzyczne, DJ-e, konferansjerzy, tancerze. Chcemy przedstawić Państwu szeroką paletę naszych umiejętności, działamy w pełni profesjonalnie i służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.
Więcej

Kontakt

Znajdź nas na Facebooku!