image

Technika sceniczna

Sprzęt to nie wszystko!
Wiele firm może się poszczycić najlepszą na rynku techniką sceniczną oraz nowoczesnym i najlepszym sprzętem. Przez cały czas mówi się o multimediach, mapingu, laserach, i wielu innych nowoczesnych rozwiązaniach. Ale mając nawet najlepszy i nowoczesny sprzęt nasz event może się zakończyć niepowodzeniem.

Dlatego realizując oprawę techniczną w pierwszej kolejności stawiamy na fachowców od dźwięku, światła i scenografów. Niejednokrotnie sami występowaliśmy jako zaproszeni goście na scenach przeładowanych sprzętem, lecz nieadekwatnym do potrzeb. Ważne jest też, aby realizator dźwięku czy światła był człowiekiem doświadczonym. To często od tych ludzi zależy jakość odbioru całego show. Mogą oni wiele zepsuć lub dodać wiele atrakcyjności całemu spektaklowi.

Z nami stworzysz niesamowite widowisko, nawet jeżeli nie dysponujesz dużym budżetem. Realizujemy ridery najbardziej wymagających wykonawców muzycznych. Znamy ich osobiste preferencje i wiemy jak sprawić, by komfortowo czuli się na scenie.

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy pełna współpraca na różnych gruntach artystycznych, m.in. muzycy, wokaliści, instrumentaliści, zespoły muzyczne, DJ-e, konferansjerzy, tancerze. Chcemy przedstawić Państwu szeroką paletę naszych umiejętności, działamy w pełni profesjonalnie i służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.
Więcej

Kontakt

Znajdź nas na Facebooku!